.

.

14 108 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC1410F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 350MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

14 108 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC1410F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 350MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

DEN 8453.76

Количина на стоки
Достапно на барање


14" 108 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC1410 F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот| 350 MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT.
ако имате други барања, добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
350mm 14''
Сечилото Материјал:
Легиран челик
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC1410F
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
350*3.4/2.8*30*108T

Избор на купувачи