.

.

14 72 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC147F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 350MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

14 72 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC147F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 350MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

DEN 6848.64

Количина на стоки
Достапно на барање


14" 72 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC147 F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 350 MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT.
ако имате други барања, добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
350mm 14''
Сечилото Материјал:
Легиран челик
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC147F
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
350*4/3.2*30*72T

Избор на купувачи