.

.

Топла Продажба! Плочка Сечење Blade400x7x60-50мм ладно притиснете континуирано rim дијамант виде ножот за плочки,керамички,и мермер

Топла Продажба! Плочка Сечење Blade400x7x60-50мм ладно притиснете континуирано rim дијамант виде ножот за плочки,керамички,и мермер

DEN 1666.56

Количина на стоки
Достапно на барање


Топла Продажба! Плочка Сечење Blade400x7x60-50мм ладно притиснете континуирано rim дијамант виде ножот за плочки,керамички,и мермер
ВЛАЖНИ СЕЧЕЊЕ
сечење нож за конкретни
кружни пили ножот за гранит
виде ножот
Дијамант виде ножот
16 инчен дијаметар
создаден големина : 60mm,2.36"
адаптер : 60mm-50мм
Ладно притиснете
Остар
1.Долг живот и стабилни перформанси
2.Добро сечење резултат и висока ефикасност
3.Нашата цена е конкурентна
4.Производство на сите видови на спецификации
5.Секој пакет според клиенти
6.Испорака на време
7.Прифати мала количина на налози
8.Испорака до именуваните порт
Ние ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбо-бран,топло-гмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.
Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјали
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Повеќе детали

Големина:
400x7x25.4-20mm
По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
HKUQ
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
дијамант
Сечилото Тип:
Дијамант Ножеви
Број На Модел На:
турбо виде ножот

Избор на купувачи