.

.

14 84 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC148F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 350MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

14 84 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC148F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 350MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT

DEN 7110.24

Количина на стоки
Достапно на барање


14" 84 заби ДРВО т.в.т кружни виде ножот NWC148 F ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 350 MM КАРБИД сечење и тркала со истиот фројд или HAUPT.
ако имате други барања, добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
350mm 14''
Сечилото Материјал:
Легиран челик
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC148F
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
350*3.4/2.8*30*84T

Избор на купувачи