.

.

220 Гроздови=2640pcs Искра Топки W/жичен Матични За Корист Кутија Декорација Свадба Резерви,се Меша 4 Бои *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРЕКУ ЕМС*

220 Гроздови=2640pcs Искра Топки W/жичен Матични За Корист Кутија Декорација Свадба Резерви,се Меша 4 Бои *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРЕКУ ЕМС*

DEN 4560.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис на производот FAUX ICED БЕРИ Куп(Искра Топка)
Дијаметар на секој бери : Прибл.11mm Тоа е совршен акцент да било корист. Ги користите за да се облекуваат подарок кутии, вреќи и др.
Пакување : Opp вреќа +Картонска Кутија.
Пратката ќе добиете е микс 4 различни бои,55 Гроздови=660pcs за секоја боја по еден многу.
Ако не сакате да се меша бои како оваа ,pls ве молиме оставете порака за нас, за како да се меша. Tks : )
Топло Тоа :
Ние сме директни фабрика продавачот, ако ви треба голем quatity, таа има голем попуст!!!(50% off-70% попуст).
Pls кликнете на овој линк да видите :
Трговија на големоТОПЛА ПРОДАЖБА!!! 220 Гроздови=2640pcs Искра Топки W/жичен Матични За Корист Кутија Декорација Свадба Резерви,се Меша 4 Бои *БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРЕКУ ЕМС*
Ние се обидовме повеќе пати да се земе слика на сина боја, тоа е aways малку различен од слика покажува на тука. Вистинските еден е најверојатно оваа боја :
Answer : ___________________________ Note :
а. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Прифаќаме само Зачувам .Western Union се исто така добредојдени.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.

Повеќе детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
Jarrey
Број На Модел На:
JR526
Класификација:
Суво Цвеќе
Повод:
Божиќ
Материјал:
пена
Стил:
Цвет
Тип:
бери
iced бери матични:
жичен матични
Цвеќиња за услуги:
Свадба Материјали
Искра Топка:
сина, бела,црвена,портокалова
iced бери куп:
матирано бери матични
подарок кутија декорација:
корист кутија декорација
корист кутија цвеќиња:
подарок кутија цвеќиња

Избор на купувачи