.

.

(432pcs=72 букети) ( 7-8cm) Прилично Вештачки Пена Букет Цвеќе За Свадба ,Цветни аранжмани * БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ*

(432pcs=72 букети) ( 7-8cm) Прилично Вештачки Пена Букет Цвеќе За Свадба ,Цветни аранжмани * БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ*

DEN 6096.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Дијаметар на секоја роза : Прибл.7-8cm 6 Рози/Куп Ние се директни фабрика продавачот, ние ќе биде многу мило да го прифати прилагодени објекти, pls се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба каква било други бои, големини ,различни дизајни. Ви благодариме : ) Ако ви треба голема цел, ние ќе ви ги даде голем попуст!! По една многу, може да се меша било бои ,само оставете порака до нас за како да се меша кога ќе го поставите цел. Ви благодариме : ) Ако треба да се меша овие 9 бои по една многу, pls љубезно ве молиме да кликнете на овој линк да се купи :
Трговија на големо- -(432pcs=72 букети) Вештачки Пена Букет Цвеќиња ( 7-8cm ) во Топла Розова За Свадба и цветни аранжмани * БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ*
Имаме сосема 9 бои за избор : )
Други бои :
Answer : ___________________________ Note :
а. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Прифаќаме само Зачувам .Western Union се исто така добредојдени.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.

Повеќе детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба
Бренд Име:
Jarrey
пена зголеми букет:
жичен матични
мека на допир:
7-8cm дијаметар
polyfoam роуз:
длабоко розова
матични должина:
Прибл.18cm
Свадба Букет:
DIY цвет аранжман
пена цвеќиња:
вештачки рози пена
diy булчински букет:
ЕВА пена роуз
поли пена рози:
пена цвет матични
пена цвет:
[email protected]
Можете да се Меша 9 Бои по еден многу:
Микс било која боја по еден многу

Избор на купувачи