.

.

10pcs 4cm Висок Квалитет на Вештачка Свила Роуз Свадба Семејството Партија Corsage Декоративни Режа Паричникот DIY Паричникот Подарок Занает Цвет

10pcs 4cm Висок Квалитет на Вештачка Свила Роуз Свадба Семејството Партија Corsage Декоративни Режа Паричникот DIY Паричникот Подарок Занает Цвет

DEN 34.00 DEN 36.48

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе од 100$,Бесплатен Превозот Со ЕМС ве Молиме да обележите овој магазин, секој четврток 10-12 часот. Топла продажба содржина имаат екстра голем попуст

Детали За Производот
Име : роза материјали : свила боја : како фотографија шоу
Димензии : 4cm Количина : 10pcs
Совети : имаме многу инвентар, ве молиме остатокот увери купување. Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат да се реши!
Поради различни следи и камера светла може да causeslight боја разлики, главно во вид на сите бои.
-
Производ вистински фото
Цел Известување За Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата.

Повеќе детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
H298
Материјал:
Свила
Тип:
Декоративни цвеќе и венци, рози
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Дијаметар:
4cm
Материјал:
Свила Цвет Раководител
боја:
сина, црвена, розева, виолетова, жолта, бела ............
Пакети:
10pcs/торба
категорија:
роуз свила цвет

Избор на купувачи