.

.

SherryBerg Поправка Kit (Мелодија-up Kit) за 38 DGES DGAS 38DGV 38/38 ВЕБЕР carburettor carburetor Хидрати inc. плови

SherryBerg Поправка Kit (Мелодија-up Kit) за 38 DGES DGAS 38DGV 38/38 ВЕБЕР carburettor carburetor Хидрати inc. плови

DEN 1583.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Поправка на Полнење (Мелодија-up Kit) за 38 DGES DGAS 38 DGV 38/38 ВЕБЕР Хидрати, вклучувајќи плови Aslo вклучувајќи плови треба /заптивка/ игла vavle / многу делови прикажани слики од сè што ќе добиете . Брод надвор во светот

Повеќе детали

Бренд Име:
SherryBerg

Избор на купувачи