.

.

Велосипедот Синџир водич MTB велосипед синџир водич велосипед синџир заштитник 1XSystem Еден Прстен круг 30-40T/овална 32T-38T Велосипед Дел

Велосипедот Синџир водич MTB велосипед синџир водич велосипед синџир заштитник 1XSystem Еден Прстен круг 30-40T/овална 32T-38T Велосипед Дел

DEN 562.00 DEN 624.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Бренд : VXM ultralight затка Материјал : 6061 - T6 алуминиум легура CNC; најлон Поддршка спецификација : ISCG 05 (притисок во вид на краток рок на траење не поддржува) Поддршка опсег : 30 до 40 т заб парче овална чинија 30-38 т Тежина : ISCG05 26g Предност : ова упатство синџир во вредност количина е многу мала, мерење само 29 г. Ексклузивен дизајн, цврсти од синџир, на синџир го оценувате 99%. Лесно да се инсталира, ISCG 05 може да заб плоча во уривањето не може да се инсталира. Изгледот е концизен и лесно, бојата на згодна ДЗР гас. Карактеристики на производот : Совршен за 1x систем Пластични врвот водичи, дното и guard Материјал : Алуминиум 6061-T6 целосна CNC направени Спец : ISCG-05 Опсег : тркалезна : 30-40 T / овална : 32 T-38 T Тежина : 30g Пакет : 1 BUC синџир упатство

Повеќе детали

боја:
ISCG 05 Црна, ISCG 05 Црвена
Број На Модел На:
ISCG-05
Бренд Име:
VXM
Погоден crankset:
круг
Тип:
велосипед Синџир упатство
Тежина:

Избор на купувачи