.

.

Висок Квалитет Девојки Деца' Шлемови Велосипедизам Безбедност Велосипед Шлем 24 Отвори Casque Velo Јава Deportes Ciclismo Cascos Велосипед Шлемови

Висок Квалитет Девојки Деца' Шлемови Велосипедизам Безбедност Велосипед Шлем 24 Отвори Casque Velo Јава Deportes Ciclismo Cascos Велосипед Шлемови

DEN 1343.04

Количина на стоки
Достапно на барање

ИМЕ : Висок Квалитет Девојки Деца Шлемови Велосипедизам Безбедност Велосипед Шлем 24 Отвори Децата Casque Velo Јава Deportes Ciclismo Cascos Информација за Производот : Материјал : Увезени EPS материјал пенење и Најлон материјал Име : integrally моделирани децата спортски шлемови Модел : P05 Отвори : 24 дупки Боја : Бела цвеќиња, Розови цвеќиња, Сина цвеќиња, Печурки Тежина : 250g Главата обемот : 53cm~58cm ве Молиме купи доверба!
3687212243757400 Повеќе Предмети US $ 48.39
/парче US $ 26.17
/парче US $ 14.50
/парче US $ 4.60
/парче US $ 29.76
/set US $ 6.60
/пар US $ 40.29
/парче US $ 13.80
/парче US $ 21.50
/парче US $ 21.29
/парче US $ 9.99
/парче US $ 7.69
/парче

Повеќе детали

сертификација:
CE
Бренд Име:
XS
Материјал:
EPS
Тип:
Integrally-украсениот Шлем
Број На Модел На:
K05
Отворите За Вентилација:
> 20
Големина:
53cm~58cm
Тежина (g):
250g
Возрасна Група:
деца
Материјал:
EPS Пена
Тежина:
about 250g
Глава Турнеја:
53cm~58cm
Примена:
Деца/Деца
Возраст:
3~15 години
Отворите За Вентилација:
24 Отворите За Вентилација
Име 1:
Висок Квалитет на детето шлем
Име 2:
Безбедност шлем за Деца

Избор на купувачи