.

.

2 unids ultraligero заврши карбонски влакна кафез де ла botella del sostenedor на botella para El USO del Agua accesorios Ла велосипед c

2 unids ultraligero заврши карбонски влакна кафез де ла botella del sostenedor на botella para El USO del Agua accesorios Ла велосипед c

DEN 901.00 DEN 959.04

Количина на стоки
Достапно на барање


започнете
крајот Висока механичка сила, добра цврстина, отпорност на абење, лесно да се анти-стареењето перформанси Тежина : 21 G Материјал : Јапонија увезени Т-800 карбонски влакна Големина : Погоден за 74 MM шише за вода е Применливо : патот автомобил планински велосипед Карактеристики на Производот : 1. Патни возила и планински велосипеди се применливи. 2. Примена на најлон nanocomposites го подобрува сила, цврстина и цврстина на производи. 3. Висока механичка сила, добра цврстина, висока затегнувачка compressive strength, во случај на силно влијание не ќе бидат деформирани и скршени. 4. Литургија фиксна тока дизајн, така што на литургија не е лесно да скокаат, во висок интензитет на конкуренција или на особено суров јава на животната средина, на литургија не ќе се претвори. 5. Добро лизгање, лесно да ги собереш и да се воспостават за да се обезбеди дека литургија. 6. Одлична отпорност на абење, отпорност на корозија, стареењето отпор, механички амортизацијата капацитет. 7. Со фиксен завртка.

Повеќе детали

Тежина (g):
U (95-100g)
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
PuraRaza
Тежина (g):
2U (90-94g)

Избор на купувачи