.

.

Бесплатен превозот MTB патот велосипед нерѓосувачки челик пети Вистинска кожа BMX Екстремни поправи опрема пластични пети ремени велосипед педалата

Бесплатен превозот MTB патот велосипед нерѓосувачки челик пети Вистинска кожа BMX Екстремни поправи опрема пластични пети ремени велосипед педалата

DEN 1248.00 DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бесплатен превозот MTB патот велосипед SYUN-ЛП нерѓосувачки челик пети вистински Вистинска кожа BMX Екстремни поправи опрема пластични пети ремени педалата
На возилото : forgging легура 6061 запечатени имајќи педалата*2
Toe : не ' Рѓосувачки челик*2
Ремени : Вистинска кожа*2

Повеќе детали

Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
Материјал:
Алуминиум/Легура
Бренд Име:
SYUN-ЛП
Број На Модел На:
M020T
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
Големина:
120*95mm
На Возилото Категорија:
Пети&ремени педалата
Пети&ремени педалата:
Ремени велосипед педалата
боја:
бело-зелено-црна-црвена
користат за:
MTB-FIXGEAR-BMX-Extrem
Пети:
Нерѓосувачки Челик
ремени :
Вистинска Кожа
is_customized:
Yes

Избор на купувачи