.

.

Propalm велосипедизам велосипед велосипед седло торба крава кријат гроздобер кожни седишта задна торба торбичка

Propalm велосипедизам велосипед велосипед седло торба крава кријат гроздобер кожни седишта задна торба торбичка

DEN 3672.00 DEN 4080.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Propalm 201 BAG велосипедизам велосипед велосипед торба крава кријат крава гроздобер кожна торба седло перниче на седиштето опашка торба назад задниот торба отворено велосипед торбичка
Материјал : Кравја кожа
Тежина : 255g
Големина : 20cm*10см
Боја : Црна/ Кафеава (ве Молиме означете боја во ред)

Повеќе детали

боја:
црна, Кафеава
Број На Модел На:
201BAG
Материјал:
кожа
Функција:
задните торба
Боја 1:
Црна
Бојата 2:
Браун

Избор на купувачи