.

.

Вечерните Фустани Некогаш Прилично EP09768 Цвеќиња Долга Сина Еден Рамо Поместена голема големина жените цвет chiffon 2017

Вечерните Фустани Некогаш Прилично EP09768 Цвеќиња Долга Сина Еден Рамо Поместена голема големина жените цвет chiffon 2017

DEN 1824.00 DEN 2604.96

Количина на стоки
Достапно на барање

· flowy chiffon вечер фустан
· Unadjustable еден рамо стил
· Unremovable цвеќе на рамо направи прекрасни
· Поместена доволно за "без градник" опција
· Уникатен возбудува ги красат биста област
· Сокриени назад zip да се направи до
Покривачки, не водат
Напомена : Ова е фустан мерки, а не на телото!
Ние ви препорачуваме да се измери вашиот секојдневен се облекуваат и да се споредат со нашите мерења да го избере најдобриот големина!

Повеќе детали

НИ Големина:
4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Бренд Име:
Некогаш-Прилично
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
HE09768
Декорација:
Pleat
Половината:
Империја
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
No
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Нови 2015:
голема големина жените се облекуваат
Слика Тип:
Вистински Слики

Избор на купувачи