.

.

Формално Вечер Фустан Некогаш-Прилично EP09016BP Секси Дама Двојно V деколте, Chiffon Флорални Печатени Вечер Фустан Брза Испорака

Формално Вечер Фустан Некогаш-Прилично EP09016BP Секси Дама Двојно V деколте, Chiffon Флорални Печатени Вечер Фустан Брза Испорака

DEN 2150.00 DEN 2687.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Напомена : Ова е фустан мерки, а не на телото! Ние ви препорачуваме да се измери вашиот секојдневен се облекуваат и да се споредат со нашите мерења да го избере најдобриот големина!
Бесплатен превозот!!! Некогаш-Прилично Бренд EP09016 BP Секси Двојно V деколте, Chiffon Флорални Печатени Вечер gown Секси шарени двојно v деколте, вечер gown Unadjustable ремени Не поместена градник Уникатен цвеќиња печатени направи повеќе прекрасни Сечење прашања може да се направи различни модели Сокриени назад zip да направите до Ѕидот, не водат

Повеќе детали

НИ Големина:
4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Воз:
Судот Воз
Број На Модел На:
HE09636BK
Бренд Име:
Некогаш-Прилично
Вистински Слики:
Yes
is_customized:
No
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Sashes
Слика Тип:
Вистински Слики

Избор на купувачи