.

.

Моден двоен слој виси транспарентно стакло вазна декорација мода hydroponic цвет модерна

Моден двоен слој виси транспарентно стакло вазна декорација мода hydroponic цвет модерна

DEN 1194.24

Количина на стоки
Достапно на барање


љубезно потсетување :
цената е за стаклени елементи.
песок и цвеќиња се алатки за фото, не се вклучени.

Повеќе детали

Големина:
M
Стил:
Европа
Број На Модел На:
J13215
Функција:
Tabletop Вазна
Бренд Име:
ANDAZIYAN
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes

Избор на купувачи