.

.

Допрете Dimmable Флексибилен USB LED Светло Око-се грижи за Читање Светилка Прилагодливи LED Светилка со Switch Солидна Клип за Компјутер Лаптоп

Допрете Dimmable Флексибилен USB LED Светло Око-се грижи за Читање Светилка Прилагодливи LED Светилка со Switch Солидна Клип за Компјутер Лаптоп

DEN 414.00 DEN 552.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Допрете Dimmable Флексибилен USB LED Светло Око-се грижи за Читање Светилка Прилагодливи LED Маса Светилка со Switch Солидна Клип за Компјутер Лаптоп
Спецификација :
USB LED Око-се грижи за Читање Светлина
Моќност : Од 1,5 W
Влезен Напон : DC 5 V
Lumens : 150lm
Led диоди : 10pcs висока осветленост 2835 SMD
Светла Боја : Бел Ден
Светилка Боја : Бела
USB кабел Должина : 1.3 M/ft 4.2
Вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА допирање затемнување
Долго време се допира за 0-100% осветленост затемнување
Карактеристики :
1. Со користење на уникатен дизајн и висока технологија, допирајќи се префрлите.
2. Осветленоста затемнување со допирање долго време.
3. 360 степени извртени цевка и USB кабел max должина 130cm.
4. 0-100% осветлувањето може да се прилагоди со допирање на.
5. USB полнење заштеда на енергија светилка за различни употреба
6. Со солидна клип, тоа може да зафат речиси ништо, или да користите слободни стои

Повеќе детали

боја:
Бела, Црна
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
USB LED Светло светилка
Бренд Име:
SIANCS
Тип:
USB Светлина

Избор на купувачи