.

.

Акварел Цвеќе Оркестарот Туш Завеса Поставите Флорални Позадина Со Прилично Irises во Свежи Бои на Природата Земјата Дух Бања Акк

Акварел Цвеќе Оркестарот Туш Завеса Поставите Флорални Позадина Со Прилично Irises во Свежи Бои на Природата Земјата Дух Бања Акк

DEN 1272.00 DEN 2495.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Клучни Карактеристики На Производот
1.Материјал : 100% трајни полиестер ткаенини
2.Вклучува : 1 туш завеса, високо-квалитетни декоративни трајни куки;Не Вклучува : Род
3.Функција : Водоотпорен,mildewproof и тешки-должност, може да се користи како туш завеса сам, без лагер потребни
4.Грижа инструкции : Машина перат;Ниско железо; Не кајгана или собори сува
Плаќање
Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.
Испорака Детали
Предмети треба за 15-60 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на aliexpress.
Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.
Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!!
Вашето задоволство е важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.

Повеќе детали

Големина:
49W By 87H Inches, 60W By 72H Inches, 66W By 72H Inches, 72W By 72H Inches, 72W By 75H Inches, 72W By 83H Inches, 72W By 91H Inches, 59W By 79H Inches, 108W By 72H Inches
Бренд Име:
SCOCICI
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Стил:
Европа
Шема:
Како pcitures прикажани
Локација:
Бања Декорација, Бања Прибор
Тип:
Водоотпорен Полиестер Туш Завеса
боја:
Како pcitures прикажани
Употреба:
Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација

Избор на купувачи