.

.

F07466 Tripods Планината Адаптер + Прилагодување Долго Завртка Со Капа за GoPro HD Херој Спорт Камера

F07466 Tripods Планината Адаптер + Прилагодување Долго Завртка Со Капа за GoPro HD Херој Спорт Камера

DEN 59.00 DEN 61.44

Количина на стоки
Достапно на барање


ОЕМ Нерѓосувачки Челик Прилагодување Долго Завртка Со Капа За Go Pro Херој HD Hero1 Hero2 Hero3 Камера
Карактеристики :
1. Погоден за Gopro 1,2,3 отворено спортски камера.
2. Изработени од Нерѓосувачки Челик, и останува unrusted дури и кога се користи во море
ОЕМ Go Pro Tripods Планината Адаптер За Херој HD Hero2 Hero3 Надворешна Акција Камера Додатоци Monopod
Материјал Пластични + нерѓосувачки челик
Компатибилен Камера Модели Gopro hero2, Gopro hero3, Gopro HD hero2
Функции Tripod планината адаптер
Други Карактеристики Адаптер големина : 1/4"; Погоден за Gopro серија и Sup Tig отворено камера
Пакување Листа 1 x Tripod планината адаптер
Пакетот вклучува :
1x Tripod планината адаптер
1x Gopro Прилагодување Завртка

Повеќе детали

Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
BGNing
Употреба:
Дигитална Камера
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Избор на купувачи