.

.

Нов Производ 1/4 инчи 360 Вртливата 1/4 Завртка Мини Топката Главата За dslr фото Камера Tripod Ballhead Стојат Бесплатен Превозот

Нов Производ 1/4 инчи 360 Вртливата 1/4 Завртка Мини Топката Главата За dslr фото Камера Tripod Ballhead Стојат Бесплатен Превозот

DEN 329.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Ова е производ на нови пристигнување во декември.
И други Мини Топката Главата не е исто, може да се погледне на слики
esign да ги собере сите Камера. Голем број на светилникот. Tripod
пакет се вклучени : 1pcs

Повеќе детали

Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
хари добро

Избор на купувачи