.

.

POWGE 10Meters XL Отвори времето појас XL-25.4 Ширина 25.4 mm Теренот 5.08 mm XL Синхрони појас полиуретан челик СТП XL Појас макара

POWGE 10Meters XL Отвори времето појас XL-25.4 Ширина 25.4 mm Теренот 5.08 mm XL Синхрони појас полиуретан челик СТП XL Појас макара

DEN 2399.52

Количина на стоки
Достапно на барање


10 Meters Инчен Trapezoid СТП XL Отвори Синхрони Времето Појас Теренот 5.08 mm Ширина 25.4 mm Полиуретан Со Челик core XL Времето Појас за Светлина Оптоварување Пренос
( Ако сте треба други Ширина 9.4/12.7/15 /19.1/25.4/38.1 мм ,ве молиме кликнете тука )
( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )
СТП XL Отвори заврши Синхрони Појас Карактеристики :
Карактеристики : Редовни вртежен момент MXL XL L H XH XXH се Инчен Т тип Синхрони појас .
Општа цел на мерењето pulleys.погодна за пренос на вртежен момент и светлина оптоварување пренос.
СТП XL Отвори Синхрони Појас Цртање и Спецификации :
Тип : XL-25.4 mm
Теренот : 5.08 mm
Појас за Висина : 2.30 mm Заб Висина : 1.27 mm
Појас Ширина : 25.4 mm
Материјал : Полиуретан со челик јадрото
Облик : Отворете го заврши Синхрони појас Боја : Бела
Количина : 10 Meters
Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи :
10 Meters XL Отвори синхрони појас ширина 25.4 mm
( Ако сте треба други Ширина 9.4/12.7/15 /19.1/25.4/38.1 мм ,ве молиме кликнете тука )
( Ако сте треба други појас ширина,ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да било ширина на појас )
ако Ви Треба Други Големина XL Синхрони појас во затворени-јамка ,ве Молиме Контактирајте Со нас,
Материјалот е neoprene со fiberglass јадро .ние може да се намали било должината на Времето појас
Ние обезбеди сопствен se rvice ,според вашите барања ,
productsion на не-стандардни времето појас
Висок Квалитет на производите . Сите производи се обработуваат на квалитетот за тестирање пред да се стави во акции .
Професионална поддршка .

Повеќе детали

Бренд Име:
POWGE
Материјал:
PU
Standard or Nonstandard:
Стандард
Тип:
времето појас
Број На Модел На:
10meters XL СТП отвори времето појас ширина е 25.4 mm
Појас За Висина:
2.30 mm
Забот Висина:
1.27 mm
Материјал:
Полиуретан со челик јадрото
Теренот:
5.08 mm
Ширина:
25.4mm
Количина:
10meters

Избор на купувачи