.

.

2018 нови пристигне мода хип хоп панк кожа torques /крава кожа ѓердан

2018 нови пристигне мода хип хоп панк кожа torques /крава кожа ѓердан

DEN 268.00 DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Главниот Камен Боја:
црна, Кафеава
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ACEPUNK
Ѓердан Тип:
Torques
Број На Модел На:
ne081
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
44cm

Избор на купувачи