.

.

Бесплатен превозот НОВИ 433MHZ Безжична Температура детектор LED дисплеј За нашите G3B Дома PSTN GSM Аларм Систем 433MHz

Бесплатен превозот НОВИ 433MHZ Безжична Температура детектор LED дисплеј За нашите G3B Дома PSTN GSM Аларм Систем 433MHz

DEN 1486.00 DEN 1563.84

Количина на стоки
Достапно на барање


Пакет Содржина
1 x Безжична Температура детектор (без батерија)
Ви благодариме за посетата на нашата продавница и добредојде следниот. Упатство за инсталација Ако треба, исто така можете да се јавите во полиција, пожарна, во болница или на други итни персонал за да се дојде до вашиот дом веднаш. Можете да контактирате со дете/постарите за да се потврди дали тие се во ред или потреба од asistance.
Имаме повеќе Безжични&Жичен Сензори/Детектори за да изберете, ако имате било потребно или специфични барање,ве Молиме кликни за да се купи :

За превозот
Како да се превозот начини, ние ќе го избере најдобриот и најбрз еден за вас според различни земји. Од Кина Пост Воздух Парцела забранува батеријата, ние обично ќе брод објектот преку Холандија Пост ,Сингапур Пост или Шведска Пост, наместо. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време ако имате било какви прашања.Сакаат u добар ден!
За декларација
Ако изберете локација за подигнување или Fedex,политика на секоја земја е различна, може ќе треба да плаќаат дополнителни царински давачки.Ние може да го смени тоа.Но, ние може да го прогласам за ниска цена.За да ги избегнете високите царински давачки.Ако вашиот пакет е 1-3 кг, ние default за да ја прогласи за $20-$50.Ако имате било какви други барања. Ве молиме оставете порака до мене.Секој купувачот има обврска да го исчистите на царинската управа.

Повеќе детали

Бренд Име:
eMastiff
Број На Модел На:
WD1
is_customized:
Yes
Фреквенција:
безжична 433mhz
Безжична растојание:
60m во отворен простор
Батеријата:
DC9V 6F22 батеријата
боја:
Бела
ОДГОВАРА ЗА:
само за нашиот аларм систем
Тип:
Безжична Температура детектор

Избор на купувачи