.

.

4 x 1Kg/торба Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За Ricoh Aficio РЕК 4503SP 5503SP 6003SP 6003 Печатач

4 x 1Kg/торба Рефил Ласерски Копир Боја Тонер Прашок за Полнење Колекции За Ricoh Aficio РЕК 4503SP 5503SP 6003SP 6003 Печатач

DEN 13497.00 DEN 16871.52

Количина на стоки
Достапно на барање


започнете
крајот
висок квалитет на боја копир тонер прашок за Ricoh MPC2800 MPC3300 РЕК " 2800 3300 ПРАТЕНИК C2800 C3300 1kg/торба/боја за употреба во боја пакување бруто
тежина
g/кеса димензии
/pc За Ricoh ПРАТЕНИК C4503 SP/C5503 SP/C6003 SP
За Lanier ПРАТЕНИК C4503 SP/C5503 SP/C6003 SP
За Savin ПРАТЕНИК C4503 SP/C5503 SP/C6003 SP/
MPC3002/3502/4502/5502/3003/3503 За Aficio SPC830 DN/831 б.к во алуминиумска торба 1000 1.02
c 1000 1.02 м 1000 1.02 y 1000 1.02
100% компатибилен со оригиналниот

Повеќе детали

Тип:
тонер во прав
Број На Модел На:
Други
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
RICOH

Избор на купувачи