.

.

2 Компатибилен TN1050 Тонер Кертриџ За Брат DCP-1610W DCP-1612W ХЛ 1210W 1212W MFC1910 Печатач

2 Компатибилен TN1050 Тонер Кертриџ За Брат DCP-1610W DCP-1612W ХЛ 1210W 1212W MFC1910 Печатач

DEN 1590.00 DEN 1728.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Компатибилен за
Боја
Количина
Тежина
TN1050
Црна
2
500g
Компатибилен Брат TN1050 Тонер за Принтер модел : За DCP-1510 1512 1610 W 1612 W За ХЛ-1110 ХЛ-1112 ХЛ-1210 W ХЛ-1212 W За MFC-1810 1910 W Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).

Повеќе детали

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
DCP-1610W DCP-1612W ХЛ 1210W 1212W MFC1910
Компатибилен Бренд:
Брат
За DCP-1510:
За DCP-1512
За DCP-1610W :
За DCP-1612W
За ХЛ-1110:
За ХЛ-1112
За ХЛ-1210W:
За ХЛ-1212W
За MFC-1810:
За MFC-1910W
Страница Принос:
1500 Страници @ 5% просечна покриеност
MPN:
TN1050 TN-1050 Тонер

Избор на купувачи