.

.

Двојно Дијамантски Прстен Тока За Стол Sash Бенд За Spandex Lycra Стол Бенд Бесплатен Превозот

Двојно Дијамантски Прстен Тока За Стол Sash Бенд За Spandex Lycra Стол Бенд Бесплатен Превозот

DEN 5712.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Ви благодариме за цел,сите производи ќе се испрати во 1-3 дена,превозот времето е 7-9 дена
од врата до врата .за било какви прашања ве молиме да ни кажете.
КРАЛОТ XUN TEX
Anne
Круг дијамант тока
Материјал : дијамант тока
Димензии : 4cm Круг
Deilvery : 1-2 дена
Употреба : стол sashстол бенд и други декорација
Функција:активни,отстранлив
Вашето задоволство е наша цел и на работната сила .За да бидете сигурни дека ќе имаат среќен купувачот &
уживав купувате од нашата продавница, ние ќе се потрудиме да обезбеди најдобрите елементи и услуга.
1.Ние обезбедуваме 2 месеци гаранција за сите предмети од датумот на породување.
2.Дефект на објектот може да бидат понудени на берза или замена.

Повеќе детали

Тип На Производ:
Токи
Обликот:
дијамант
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
lM0-88
Употреба:
Чанти,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Функција:
сјај
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал

Избор на купувачи