.

.

Бесплатен превозот 2015 година нови mulberry свила ткаенини розева пеперутка charmuse свила печатени обичен scraf фустан постелнина поставите LS0785

Бесплатен превозот 2015 година нови mulberry свила ткаенини розева пеперутка charmuse свила печатени обичен scraf фустан постелнина поставите LS0785

DEN 1247.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Топ Продажба :
метар метар метар метар ДОЛАРИ, 15.98 /метар метар метар метар
Име : Свила ткаенини
Модел Бр . : LS0785
Материјал : 100% свила mulberry ткаенина
Боја : Како на слики
Со : 114cm
Тежина : 16.5 м/м
Употреба : се Разделуваат,да се облекува, вечер фустан, кратки ракави, Бохемски фустан, здолниште, свила марами,итн.
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас за промет на големо цена
Акции : Ние, исто така, ги продаваат во Кина,па ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате во случај тоа е надвор од акциите,ви благодарам.
Свила За Нега На Настава
· Рачно перење, или машина за миење ладно во деликатна циклус, одделно од други предмети.
· Висат сува, или ладен воздух машина сува.
· Ве молиме не го изложувајте свила под силно сонце.

Повеќе детали

Плетени Тип:
Искриват
Стил:
Обична
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Дише
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
цветни печатени
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на купувачи