.

.

Бесплатен превозот 2015 mulberry свила ткаенини розева пеперутка charmuse свила печатени обичен scraf фустан постелнина поставите LS0784

Бесплатен превозот 2015 mulberry свила ткаенини розева пеперутка charmuse свила печатени обичен scraf фустан постелнина поставите LS0784

DEN 882.00 DEN 1103.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Најпродаван : метар метар метар
Име : Свила ткаенини
Модел Бр . : LS0784
Материјал : 100% свила mulberry ткаенина
Боја : Како на слики
Со : 114cm
Тежина : 16.5 м/м
Употреба : се Разделуваат,да се облекува, вечер фустан, кратки ракави, Бохемски фустан, здолниште, свила марами,итн.
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас за промет на големо цена
Акции : Ние, исто така, ги продаваат во Кина,па ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате во случај тоа е надвор од акциите,ви благодарам.
Свила За Нега На Настава
· Рачно перење, или машина за миење ладно во деликатна циклус, одделно од други предмети.
· Висат сува, или ладен воздух машина сува.
· Ве молиме не го изложувајте свила под силно сонце.

Повеќе детали

Материјал:
100% Свила
Функција:
Анти-Бактерии
Ширина:
114mm
Техника:
Ткаени
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Nonwoven Техника:
цветни печатени
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на купувачи