.

.

Чувствував снегулки 2 БОИ се МЕШААТ Печатени Чувствува Ткаенина 1MM Чувствува Занаетите Ткаенини 28x28CM 24PCS Бесплатен превозот

Чувствував снегулки 2 БОИ се МЕШААТ Печатени Чувствува Ткаенина 1MM Чувствува Занаетите Ткаенини 28x28CM 24PCS Бесплатен превозот

DEN 1128.00 DEN 1199.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Чувствував снегулки 2 БОИ се МЕШААТ Печатени Чувствува Ткаенина 1 MM Чувствува Занаетите Ткаенини
Стил - MZF-059
Содржина - 100% Полиестер
Дебелина – 1mm
Големина –28x28cm (намалување од страна на рака, толеранција : +/- 1cm )
Ве молиме имајте на ум дека печатење и гранчиња е направен од страна на Машината, некои парчиња може да имаат празно на рамка (во рок од 1cm) е нормално и не влијае на користењето, ви благодариме за вашето разбирање!^_^
АКО ТРЕБА ОДРЕДЕНА ШЕМА, PLS ЈА НАПУШТИ МОДЕЛ БРОЈ, ВИ БЛАГОДАРИМЕ !
Моделот Листата :
#1 - црвена снегулки
#2 - бели снегулки
Пакување Листа :
#1 - црвена снегулки X 12 PCS;
#2 - бели снегулки X 12 PCS;

Повеќе детали

Ширина:
28cm
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Nonwoven
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Чувствував
Тип:
Чувствував
is_customized:
YES

Избор на купувачи