.

.

ИЗМЕШАЈТЕ 4 Печатени обрасци се Чувствува Ткаенина 1MM Поли Чувствува Занаетите Ткаенини 28x28cm 24PCS Мики Сончоглед Флора мечето

ИЗМЕШАЈТЕ 4 Печатени обрасци се Чувствува Ткаенина 1MM Поли Чувствува Занаетите Ткаенини 28x28cm 24PCS Мики Сончоглед Флора мечето

DEN 1443.00 DEN 1535.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Печатени Чувствува Ткаенина 1 MM Поли DIY не-плетени 28x28 CM 24 PCS МИКС 4 модели Мики Сончоглед Флора мечето Чувствува Занаетите СЛОБОДЕН БРОД
Стил - MZF-077
Содржина - 100% Полиестер
Дебелина – 1mm
Големина – 28x28cm (Намалување од рака, +/-1cm грешка)
АКО ТРЕБА ОДРЕДЕНА ШЕМА, PLS ЈА НАПУШТИ МОДЕЛ БРОЈ, ВИ БЛАГОДАРИМЕ !
Моделот Листата :
#1 - сина Мики; #2 - крем сонце; #3 - зелена сонце; #4 - мечето
Пакување Листа :
#1 - сина Мики X 6 PCS;
#2 - крем сонцето X 6 PCS ;
#3 - зелена сонцето X 6 PCS ;
#4 - мечето X 6 PCS ;

Повеќе детали

Ширина:
28cm
Шема:
Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Nonwoven
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Плетени Тип:
Чувствував
Тип:
Чувствував
is_customized:
YES

Избор на купувачи