.

.

Км табела Заштита Филм Кластер Нула Заштита Филм Blu-ray Заштитник за јамаха XSR700 XSR900

Км табела Заштита Филм Кластер Нула Заштита Филм Blu-ray Заштитник за јамаха XSR700 XSR900

DEN 531.00 DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Кластер Нула Заштита Филм / Штит за јамаха XSR900 Експлозија - доказ мембрана сина светлина - Прецизни намалување на совршено се вклопуваат за XSR900 (2016 година) кластер екран Направен од Кристално Јасна премиум TPU филм - ги Штити кластер & GPS Navigator екран од гребење, прашина, остатоци и УВ - Лесно да се чисти и да ги нечистотија од без страв да гребење на табла екран - ја Напушти нема остатоци кога отстранети - Доаѓа со комплет за Чистење и Squeegee ве Молиме забелешка : актуелната филмот е Кристално Јасна, Нема боја. Она што го гледате во жолта е горниот слој, кои ќе бидат отстранети откако инсталацијата заврши.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Tilts & Заштитна Листови
Специјални Функции:
Km/h табела заштитна фолија
Бренд Име:
ВЕЛОСИПЕД GP
Материјал Тип:
Нано-експлозија-доказ мембрана
Име На Модел:
XSR900 (2016 година)
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg

Избор на купувачи