.

.

100pcs blade12 Мода Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Bevel Ножеви 12 Игли за Прирачник Тетоважа Пенкало Бесплатен Превозот

100pcs blade12 Мода Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Bevel Ножеви 12 Игли за Прирачник Тетоважа Пенкало Бесплатен Превозот

DEN 492.00 DEN 1824.00

Количина на стоки
Достапно на барање


100pcs/многу Модни Постојан Веѓа Шминка Тетоважа Bevel Ножеви 12 Игли за Прирачник Тетоважа Пенкало Бесплатен Превозот
Карактеристики : Количина : 100 PCS. Добро спакувани и со поединечни ќеси. Безбедно и издржливи. Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава. Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик. По сечилото имаат 12 игли.

Повеќе детали

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
siyady

Избор на купувачи