.

.

S-5XL! 2018 Бесплатен превозот ! Мажите е сосема нова мода Црно и бело контраст боја патент кожа панталони Пејач костими clohitng

S-5XL! 2018 Бесплатен превозот ! Мажите е сосема нова мода Црно и бело контраст боја патент кожа панталони Пејач костими clohitng

DEN 3427.00 DEN 4032.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Бесплатен превозот ! Мажите е сосема нова мода Црно и бело контраст боја патент кожа панталони / S-XL
CM
XXXL 94 28 62 19 110 112
4 XL 98 29 64 20 112 116
5 XL 102 30 66 21 114 120
Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Batik
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Spliced
Панталона Стил:
Молив Панталони
Стил:
Моден
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Faux Кожа
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
01

Избор на купувачи