.

.

20 Компјутери Завртка Terminal Block Конектор 3.81 mm Агол 2 Pin Зелена Pluggable Тип

20 Компјутери Завртка Terminal Block Конектор 3.81 mm Агол 2 Pin Зелена Pluggable Тип

DEN 392.00 DEN 455.52

Количина на стоки
Достапно на барање

20 Компјутери Завртка Terminal Block Конектор Теренот 3.81 mm Агол 2 pin/начин Зелена Боја Pluggable Тип
Опис
Количина : 20 Компјутери
Состојба : Нова
Спецификации :
- Pluggable Тип Зелена Боја Агол 2way/pin Завртка Terminal Block Конектор
- Теренот : 3.81 mm
- 8 A 300 V AC
- Жица опсег : 26~16 AWG
Дел. No. : 15 EDCK-15 EDCV-3.81
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ). Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние се извинуваме за сите непријатности. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др .

Повеќе детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Тип:
Завртка
Број на Контакти:
1 - 10

Избор на купувачи