.

.

OPHIR Златно Мини Воздушниот Компресор за Полнење со Airbrush Цревото за Воздух Четка Компресор за Торта Боја Тетоважа Шминка Ноктите Уметност Хоби#AC003

OPHIR Златно Мини Воздушниот Компресор за Полнење со Airbrush Цревото за Воздух Четка Компресор за Торта Боја Тетоважа Шминка Ноктите Уметност ХобиAC003

DEN 2932.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис : Dc воздушниот компресор е погодна за шминка,козметика,тетоважа, и почетник на хоби.и тоа има голем број на додатоци на располагање. Од повеќето едноставен, евтини компресор за луксузен целосен комплет за вашиот избор. Карактеристики : 1. Погоден fou airbrush кол 0.2-0.5 mm.особено совршен за сочинуваат козметички и така натаму ; 2.Авто стоп funetion; 3.Тоа може да се започне со притисок.и continuious работа; 4.Работен притисок прилагодливи; 5.Derma cowskin торба, корселе и gallus avavlable.погоден за мобилни работење; 6.360 степен circumvolve airbrush држачот.за вашиот удобен работа. Спецификација : AC трансформатор(НИ Полнач) : текст глобална напојување за AC100-240 V 50/60 HZ 0.6 НА DC Излез 12 V 1.6 ЕДЕН ЗАСИЛУВАЧ : 1.6 ГОЛЕМ проток на Воздух : 10.5 L/min Auto stop : 25psi Auto start : 15psi Работен притисок : 2-15psi N.W. : 0.71 кг/pc Dirmension : 11*5.5*12cm Пакет се Вклучени : 1x Мини Воздушниот Компресор 1x Airbrush Носителот 1x AC Трансформатор(НИ полначот) 1x Воздух Црева(1.7 M) 1x Упатство

Повеќе детали

Тип:
Телото Боја
Бренд Име:
PHR
Количина:
1 сет
Состојка:
ASB
НЕТО-WT.:
1090 g
Број На Модел На:
AC003
is_customized:
Yes

Избор на купувачи