.

.

Бизнис Крои Боја Паричникот картичка Злато Свила СТП кожа со TPU Стојат носителот случај smart покритие за Ipad про 10.5 со пенкало

Бизнис Крои Боја Паричникот картичка Злато Свила СТП кожа со TPU Стојат носителот случај smart покритие за Ipad про 10.5 со пенкало

DEN 580.00 DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Бесплатен превозот Моден Бизнис Крои Боја Паричникот картичка Злато Свила СТП кожа со TPU Стојат носителот случај smart покритие за ipad про 10.5 со пенкало
Совршено дизајнирани за ipad про 10.5 Материјал : СТП Лесно да се Инсталира и да ги Отстраните Целосно да се заштити таблета од нечистотија, гребење и удари Овозможува пристап до сите порти, сензори, и влезови Совршен за користење во било какви активности на отворено или патување за да го заштитите вашиот телефон Пакет : 1 предмет + 1 специјалното пенкало

Повеќе детали

Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Материјал:
PU
Бренд Име:
Eurynome
Пакет:
No
Модел Компатибилност:
За ipad про 10.5
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Ширина:
10.5inch
Должина:
10.5inch
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
IP260
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5

Избор на купувачи