.

.

Таблет КОМПЈУТЕР Стои Метал stent Поддршка заградата Десктоп За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 T550 T555 Екранот кабинет Алуминиум легура случај

Таблет КОМПЈУТЕР Стои Метал stent Поддршка заградата Десктоп За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 T550 T555 Екранот кабинет Алуминиум легура случај

DEN 1079.00 DEN 1135.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Таблет КОМПЈУТЕР поддршка, десктоп поддржува видео разговор, исклучителна појава на алуминиум алуминиумски материјал, може да се користи за долго време за Samsung Galaxy Tab Со 9.7 T550 T555

Повеќе детали

Бренд Име:
HUWEI
Пакет:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TP1

Избор на купувачи