.

.

Оригиналниот LCD екран CLAA070LJ01CW бесплатен превозот

Оригиналниот LCD екран CLAA070LJ01CW бесплатен превозот

DEN 3337.00 DEN 4224.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Број На Модел На:
CLAA070LJ01CW
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачи