.

.

Најдобра цена LCD екран за леново A3000-H бесплатен превозот

Најдобра цена LCD екран за леново A3000-H бесплатен превозот

DEN 645.00 DEN 816.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
A3000-H
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачи