.

.

Оригиналниот 4.3' инчен LQ043T3DXOF LCD екран + екран на допир панел за LQ043T3DXOF GPS LCD екран Бесплатен превозот

Оригиналниот 4.3' инчен LQ043T3DXOF LCD екран + екран на допир панел за LQ043T3DXOF GPS LCD екран Бесплатен превозот

DEN 1114.00 DEN 1224.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Оригиналниот 4.3' инчен LQ043 T3 DXOF LCD екран + екран на допир панел за LQ043 T3 DXOF GPS LCD екран Бесплатен превозот

Повеќе детали

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
LQ043T3DXOF LCD екран
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
siez:
4.3 ИНЧЕН
Панел Тип:
LQ043T3DXOF
Размерот:
16
КОЛИЧИНА:
1000piece
Панел тежина:
50.00 g

Избор на купувачи