.

.

Оригинални нови 5 инчен LCD екран за LQ050T3GG01 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Бесплатен превозот

Оригинални нови 5 инчен LCD екран за LQ050T3GG01 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Бесплатен превозот

DEN 4158.00 DEN 4569.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Оригинални нови 5 инчен LCD екран за LQ050 T3 GG01 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Бесплатен превозот

Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
LQ050T3GG01 LCD screeen
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
siez:
5.0 инчен
Резолуција На Екранот:
400*234
Панел Тип:
LQ050T3GG01
КОЛИЧИНА:
500piece

Избор на купувачи