.

.

Оригинални нови 6.5 инчен LCD екран за LQ065T5GG04 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Возило-монтирани LCD екран Бесплатен превозот

Оригинални нови 6.5 инчен LCD екран за LQ065T5GG04 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Возило-монтирани LCD екран Бесплатен превозот

DEN 2652.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Оригинални нови 6.5 инчен LCD екран за LQ065 T5 GG04 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Возило-монтирани LCD екран Бесплатен превозот

Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
LQ065T5GG04 LCD screeen
Тип На Производ:
Таблета LCD
siez:
6.5 инчи
Резолуција На Екранот:
480*230
Панел Тип:
LQ065T5GG04
Размерот:
16
КОЛИЧИНА:
500piece

Избор на купувачи