.

.

9.7 LED Екран LTN097XL01-H01 LP097X02 за Ipad 1

9.7 LED Екран LTN097XL01-H01 LP097X02 за Ipad 1

DEN 2975.00 DEN 3914.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачи