.

.

Оригиналниот LCD екран G104X1-L01 G104X1 бесплатен превозот

Оригиналниот LCD екран G104X1-L01 G104X1 бесплатен превозот

DEN 6826.00 DEN 8640.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
G104X1-L01
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачи