.

.

Оригиналниот LCD екран CLAA069LC01XW бесплатен превозот

Оригиналниот LCD екран CLAA069LC01XW бесплатен превозот

DEN 1706.00 DEN 2160.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
CLAA069LC01XW
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
htytech
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачи