.

.

Оригиналниот LCD екран CLAA089NA0FCW бесплатен превозот

Оригиналниот LCD екран CLAA089NA0FCW бесплатен превозот

DEN 2043.00 DEN 2585.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
CLAA089NA0FCW
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачи