.

.

Оригиналниот 8 инчен LCD екран за LQ080T3AG01 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Возило-монтирани LCD екран Бесплатен превозот

Оригиналниот 8 инчен LCD екран за LQ080T3AG01 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Возило-монтирани LCD екран Бесплатен превозот

DEN 4270.00 DEN 4692.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Оригинални 7" инчен LCD екран за LQ080 T3 AG01 АВТОМОБИЛ LCD екранот панел Возило-монтирани LCD екран Бесплатен превозот

Повеќе детали

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
LQ080T3AG01 LCD screeen
siez:
8 инчен
Резолуција На Екранот:
480*230
Панел Тип:
LQ080T3AG01
Размерот:
16
КОЛИЧИНА:
100piece
производ тежина:
350g
Singnal Интерфејс:
24pins

Избор на купувачи