.

.

10pcs Универзална 7.85 инчен Clear LCD Екран Заштитник со Камера Дупка Големина 196.5x131mm за 7.85 Таблет КОМПЈУТЕР Нема Мало Пакет

10pcs Универзална 7.85 инчен Clear LCD Екран Заштитник со Камера Дупка Големина 196.5x131mm за 7.85 Таблет КОМПЈУТЕР Нема Мало Пакет

DEN 484.32

Количина на стоки
Достапно на барање


1. Анти-прашина
2. УВ заштита
3. Ултра-транспарентно
4. Висока јачина на домашно МИЛЕНИЧЕ Материјал
5. 3-слој јасно екран заштитник
6. Големина : 196.5x131mm, со камера дупка, погодни за повеќето од 7.85 инчен таблет компјутер, но ве молиме бидете сигурни дека филмот големина и камера дупка може да се вклопи во вашиот таблет компјутер пред да нарачате.
Пакетот вклучува :
10 компјутери x Екран protetors без мало пакет
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци.

Повеќе детали

Употреба:
PDA
Количина:
6-10 Пакети
Бренд Име:
dolmobile
Карактеристики:
Ултра Јасно
Пакет:
NO
Компатибилен Бренд:
Други
Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
Универзална 7.85 инчен Clear LCD Екран Заштитник

Избор на купувачи