.

.

t10 светилка приклучок, t10 светилка сопственикот,добар квалитет

t10 светилка приклучок, t10 светилка сопственикот,добар квалитет

DEN 53.00 DEN 66.72

Количина на стоки
Достапно на барање


тип : T10
боја : бела
пакет : 1pcs
жица lengh : 13cm

Повеќе детали

Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
долг живот
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Бренд Име:
човековите осветлување
Број На Модел На:
xw8990987
Гаранција:
3Years
База Материјал:
ABS
боја:
Бела
носителот:
t10 светилка носителот

Избор на купувачи