.

.

Авто Светилка T10 Светилка Заградата Светлина Штекер 11x15mm

Авто Светилка T10 Светилка Заградата Светлина Штекер 11x15mm

DEN 1305.00 DEN 1631.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Трговија на големо - Авто Светилка T10 Штекер 11x15mm

Повеќе детали

боја:
Црна, Сина, Зелена, Розова, Црвена, Бела, Жолта
База Тип:
Оптоварување
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,CCC,RoHS
Број На Модел На:
na
Карактеристики:
добро qulaity
Бренд Име:
човековите осветлување
Гаранција:
1year
База Материјал:
ABS
боја:
Бела
чашката:
t10 socket
димензија:
11x15mm

Избор на купувачи